0212 275 58 38 info@dogruveguzel.com

DOĞRU & GÜZEL İŞLER

İşinizi geliştiren, endişelerinizi dikkate alan ve mücadele etmek durumunda kaldığınız zorlukları anlayan, kendini işine adamış organizasyon profesyonellerinden oluşan ekibiniz.

METE KIŞLAL

İşinizi geliştiren, endişelerinizi dikkate alan ve mücadele etmek durumunda kaldığınız zorlukları anlayan, kendini işine adamış organizasyon profesyonellerinden oluşan ekibinizin |doğru işlerden| sorumlu üyesi.

SERDAL GÜZEL

İşinizi geliştiren, endişelerinizi dikkate alan ve mücadele etmek durumunda kaldığınız zorlukları anlayan, kendini işine adamış organizasyon profesyonellerinden oluşan ekibinizin |güzel işlerden| sorumlu üyesi.ORGANİZASYON ANLAYIŞIMIZ

Fikirler üretiyor, uyguluyor, yazıyor, çiziyor, siliyor ve en sonunda hedefi tam 12’den vuracak projeler ortaya çıkarıyoruz.

Yaratıcı çözümler, Çözüm odaklı fikirler ve maksimum rekabet üstünlüğü sağlayan stratejiler ile markaları hedeflerine ulaştırıyoruz.Ofiste, evde, yemek yaparken, yemek yerken, arkadaşlarla konuşurken, trafikte sıkılırken, sevgiliye kavuşunca ya da sevgiliden ayrılınca... Kısacası fikir ne zaman  işte geldi’ derse, tam da o anda başlıyoruz çalışmaya. Müşteri portföyümüz ve markalarına göre periyodik planlamalar yaparak oluşturduğumuz çalışmaları ve çözüm önerilerini siz müşterilerimize sunuyoruz.

Başa Dön